Przeskocz do treści

Zdalne spotkania Confidence Class dla nastolatków


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Jesteś nastolatkiem i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w obszarze IT Security? Confidence Class jest dla Ciebie! Najbliższe spotkanie online - "Jak zhakować 'świat bez kabli'?" już 4 maja o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy!

O ConfidenceClass pisaliśmy na blogu już wcześniej. Za 2 tygodnie, 4 maja odbędzie się pierwsze spotkanie ONline z serii CONFidence Class - warsztatów i wykładów dla nastolatków (16-19 lat) zajawionych tematyką cyberbezpieczeństwa.

W związku z aktualna sytuacją epidemiologiczną wykłady przeniosły się do świata wirtualnego, dzięki czemu możecie wziąć w nich udział bez wychodzenia z domu!

Temat najbliższego spotkania: “Jak zhakować ‘świat bez kabli’?” przygotowany przez Michała Ogorzałeka, pentestera z 3-letnim doświadczeniem.

ConfidenceClass2020

Czego się spodziewać?

Komunikacja bezprzewodowa dla wielu osób wydaje się tajemnicza i trudna do zrozumienia. To z kolei prowadzi do mniejszej eksploracji tego obszaru i braku świadomości nt. jej bezpieczeństwa. Podczas wykładu uczestnicy zrozumieją podstawowe zasady rządzące “światem bez kabli”, poznają podstawowe ataki na systemy bezprzewodowe oraz będą szukać sposobów na ochronę przed nimi.

Kim jest Michał?

Michał Ogorzałek to absolwent kierunku Teleinformatyka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Trzeci rok pracuje jako pentester w firmie SecuRing, gdzie zajmuje się głównie bezpieczeństwem aplikacji webowych. Zainteresowanie komunikacją bezprzewodową, które nabył w trakcie studiów nie wygasło po rozpoczęciu pracy zawodowej i zostało połączone z zamiłowaniem do hakowania.

Zarejestruj się klikając w link: https://app.evenea.pl/event/confidenceclass

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *