Przeskocz do treści

Konferencja o cyberbezpieczeństwie dla nastolatków!


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Miło nam poinformować, że bezpieczny blog został patronem medialnym wydarzenia CONFidence Class, czyli warsztatów i wykładów dla nastolatków (16-19 lat) zainteresowanych tematyką cyberbezpieczeństwa. Najbliższe spotkanie (drugie z serii) odbędzie się już 19 lutego w Katedrze Telekomunikacji AGH w Krakowie.

Wykład pod tytułem: “Biznes, aplikacje internetowe, deweloperzy i bezpieczeństwo - jak to wygląda w praktyce?” poprowadzi Tomek Ferfecki, wybitny programista z 6-letnim doświadczeniem.

Czego się spodziewać?

Każda aplikacja, którą znajdziesz w internecie, została przez kogoś napisania. W zależności od typu organizacji, w której została ona stworzona, możesz spodziewać się różnic w reagowaniu na ewentualne próby zakłóceniu jej poprawnego działania. Proces tworzenia bezpośrednio przekłada się na luki w jej działaniu i rodzaje błędów.

W trakcie tej prelekcji dowiesz się jak działa proces tworzenia aplikacji i czego możesz się spodziewać po oprogramowaniu wytwarzanym przez małe, średnie i duże firmy.

 

Kim jest Tomek?

Programista z zawodu i powołania, posiadający 6-letnie doświadczenie w branży. Przez ostatnie 3 lata zajmował się rozwojem rozwiązań e-commerce. W swojej pracy ceni automatyzację monotonnych i powtarzających się procesów. Swoją pasję do automatyzacji przenosi na mini projekty bo na duże jeszcze nikt mu nie pozwolił, ale nie martwcie się… Rewolucja się szykuje. W godzinach po godzinach, ale w pracy, cotygodniowo zbiera ludzi wokół firmowego ogniska, moszczą się wygodnie i wspólnie dzielą się swoją wiedzą.

Zarejestruj się klikając w link: https://confidence-conference.org/confidence_class.html

PS. Polecamy się śpieszyć, miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

1 myśl na “Konferencja o cyberbezpieczeństwie dla nastolatków!

  1. Thomas

    Świetna inicjatywa, młodych ludzi trzeba jak najbardziej uświadamiać w jakich sytuacjach mogą zostać oszukani i gdzie powinni najbardziej uważać. Oby więcej było takich spotkać. 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *