Przeskocz do treści

Piszą dla Was

bezpiecznego bloga i bezpieczny podcast założyli i regularnie tworzą dla Was:

Łukasz Basa na co dzień zajmujący się bezpieczeństwem IT w jednej z polskich instytucji finansowych. Entuzjasta nowych technologii. Fan nadgryzionego jabłuszka. Wielbiciel alternatywnych metod parzenia kawy.

 


Wiktor Szymański
z zawodu bezpiecznik, szukający dziury w całym. Sympatyk dzielenia się wiedzą, maniak planszówek, miłośnik książek i filmów szpiegowskich. Prywatnie mąż i tata.

 


Marcin Gromek
bezpiecznik w pracy, geek w domu, macuser tu i tu. Uwielbia słuchać podcastów, automatyzować swoje zadania i pić dobrą kawę.

 

Cieszymy się, że nasza inicjatywa dzielenia się wiedzą jest pozytywnie przyjmowana w środowisku osób zajmujących się zawodowo bezpieczeństwem. Dlatego też, możecie również przeczytać gościnne wpisy przygotowane dla Was przez osoby takie jak:


Zuzanna Bernacka
jako bezpiecznik buduje, psuje i hakuje. Retromaniaczka i wielbicielka pixel artu. Na co dzień opiekunka kochanego szkodnika rasy seter irlandzki.

 


Michał Lipiński
lub Lipa, bezpiecznik z zamiłowania. Wielbiciel alternatywnych metod parzenia kawy, miłośnik LEGO i kosmosu. Obecnie pomaga zabezpieczać firmę związaną z przemysłem kosmicznym.