Przeskocz do treści

Już za dwa tygodnie start konferencji Oh My H@ck


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Konferencja OhMyHack2021

Jeśli interesujesz się tematyką cyberbezpieczeństwa, to z pewnością znasz portal ZaufanaTrzeciaStrona.pl, prowadzony przez Adama Haertle. Teraz masz wyjątkową możliwość czerpać wiedzę i doświadczenie od specjalistów zaproszonych przez Adama do wystąpienia na konferencji Oh My H@ck 2021!

Wirtualna konferencja Oh My H@ck 2021 odbędzie się wdniach 26 i 27 listopada. Eksperci z zakresu bezpieczeństwa IT, technologii oraz prawa podzielą się praktycznymi wskazówkami, jak rozwinąć swoje umiejętności, nie dać się oszukać cyberprzestępcom i zabezpieczyć swój biznes przed nieuczciwymi praktykami.

W programie m.in.:

  • Historie z podziemia: techniki śledcze kontra nieuchwytni hakerzy
  • Modern identity hacking: jak hakerzy odnaleźli się w rzeczywistości zdalnej pracy?
  • Dlaczego hackowanie aplikacji webowych jest proste? (i jak temu zapobiec?)
  • Online i offline, czyli jak gromadzić dowody po incydencie w toku śledztwa korporacyjnego

Weź głęboki oddech na spotkaniu bez maseczek!

Ze względów bezpieczeństwa Oh My H@ck 2021 odbędzie się w online. Dzięki temu możesz bez maseczki, w zaciszu czterech ścian, połączyć się z najlepszymi prelegentami z branży, wymieniać wiedzą z koleżankami/kolegami po fachu oraz poznawać nowe technologie. Wykłady będą dostępne przez następny miesiąc po konferencji, więc spokojnie zdążycie przeanalizować każde wystąpienie. 

Tanio, taniej, najtaniej!

Dla dla naszych czytelników organizator przygotował specjalną zniżkę 15% z kodem: “BEZPIECZNY_15” (rejestracja: https://app.evenea.pl/event/omh2021/ ).

Zapraszamy na stronę internetowa konferencji Oh My H@ck!.

Śledź także profile na Facebook, Twitter oraz LinkedIn, gdzie znajdziesz aktualności związane z wydarzeniem.

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

3 myśli na “Już za dwa tygodnie start konferencji Oh My H@ck

  1. Kornel VD

    Bardzo fajny wpis, widziałem ostatnio podobne artykuły i ten się wyróżnia na tle innych oraz jest wart uwagi. Konkretnie objaśniony temat. Bardzo przyjemnie się go czyta. Czekam na takich więcej 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *