Przeskocz do treści

E-book o tworzeniu backupów od informatykzakladowy.pl


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

E-book o tworzeniu backupów

O tym, jak ważne jest tworzenie kopii bezpieczeństwa wspominaliśmy m.in. w odcinku podcastu #009: Czy(m) robić kopie zapasowe?. Jednak o ważnych rzeczach należy przypominać, gdy nadarzy się okazja. Tym razem okazją jest e-book o tworzeniu backupów wypuszczony przez Tomka Zielińskiego z bloga informatykzakladowy.pl.

Z e-booka "Backup w domu i małej firmie" dowiesz się nie tylko czemu robienie kopii jest ważne, ale przede wszystkim jak to robić dobrze. Autor podzielił poradnik na 3 części, które można podsumować tak:

  1. Szybka kopia bezpieczeństwa na już.
  2. Porządna i przemyślana kopia bezpieczeństwa.
  3. Backup w chmurze.

Jest to esencja wiedzy wyciągnięta z opublikowanego wcześniej trzyczęściowego cyklu artykułów o tworzeniu backupów, stosowanych przy tej okazji aplikacjach, sprzęcie i usługach chmurowych.

Tomasz Zieliński

Jestem pewien, że nasi czytelnicy dbają o kopię zapasową swoich danych, ale może znacie kogoś, kto jeszcze tego nie robi. Polecam zapisać się do newslettera Tomka i zapoznać się z jego e-bookiem. I nie przerażajcie się 44 stronami! Wszystko jest podzielone na kroki i podane w łatwej do zrozumienia formie.

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *