Przeskocz do treści

Bezpieczny podcast #002: posłuchaj o tym, w jaki sposób łatwo i szybko podnieść bezpieczeństwo swojego komputera

Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce (a w zasadzie uszy) drugi odcinek naszego bezpiecznego podcastu. Rozmawiamy o tym, jakie standardowe mechanizmy bezpieczeństwa posiadają dzisiejsze komputery zaraz po zakupie oraz zastanawiamy się nad tym, czy warto zainstalować dodatkowe oprogramowanie, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszego sprzętu. Gościem dzisiejszego odcinka jest Marcin Gromek, który dzieli się z nami swoją wiedzą w zakresie bezpieczeństwa komputerów Apple.

Notatki do odcinka

W tym odcinku wspominamy m.in. o:

Odcinek prowadzili dla Was Wiktor Szymański, Łukasz Basa oraz Marcin Gromek.

Koniecznie subskrybujcie bezpieczny podcast na Google Podcasts, Anchor, Spotify oraz YouTube.

Montaż: Marcin Gromek

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

Łukasz

Łukasz

Na co dzień zajmujący się bezpieczeństwem IT w jednej z polskich instytucji finansowych. Entuzjasta nowych technologii. Fan nadgryzionego jabłuszka. Wielbiciel alternatywnych metod parzenia kawy.

1 myśl na “Bezpieczny podcast #002: posłuchaj o tym, w jaki sposób łatwo i szybko podnieść bezpieczeństwo swojego komputera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *