Przeskocz do treści

Bezpieczny blog patronem medialnym konferencji o bezpieczeństwie systemów IT w Warszawie


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Z przyjemnością informujemy, że bezpieczny blog został patronem medialnym konferencji "Bezpieczeństwo i niezawodność systemów IT" organizowanej przez firmę GigaCon, która odbędzie się już 12 września w Warszawie. Podczas tego wydarzenia swoje wykłady wygłoszą wieloletni praktycy - osoby związane od lat z bezpieczeństwem systemów. Dodatkowo firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania i usługi wspierające bezpieczeństwo danych. Naszych czytelników, w szczególności mogą zainteresować poniższe prelekcje:

  • Bezpieczeństwo naszych danych, wycieki oraz incydenty – Karol Wodecki (BNP Paribas Securities Services S.K.A.)
  • Hakowanie wetware’u – inżynieria społeczna w incydentach bezpieczeństwa informatycznego – dr hab. Daniel Mider (Wydział Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, Uniwersytet Warszawski).

Więcej możecie przeczytać na stronie wydarzenia. Jak zapewniają organizatorzy, na zakończenie konferencji odbędzie się losowanie nagrody - zestawu Rasberry PI.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Zapraszamy!

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *