Przeskocz do treści

Bezpieczny podcast dostępny w Apple iTunes!


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Z nieukrywaną radością chcemy poinformować Was o tym, że od dziś możecie słuchać naszej autorskiej audycji również na platformie iTunes, a tym samym w takich popularnych aplikacjach jak np. Overcast.

Tym samym, nasz bezpieczny podcast jest dostępny na wszystkich dużych platformach takich jak:

Zachęcamy Was do subskrypcji na swoich ulubionych serwisach, a tam gdzie jest to możliwe podzielenia się komentarzem i łapką w górę. Dzięki temu nasza audycja będzie się lepiej pozycjonowała w wynikach wyszukiwania i będzie miała szansę trafić do szerszego grona odbiorców.

Żadna reklama nie jest tak dobra jak ta z polecenia. Dlatego będziemy Wam bardzo wdzięczni za podzielenie się informacją o bezpiecznym blogu i podcaście ze swoimi znajomymi i rodziną. Być może wiedza którą się z Wami dzielimy pozwoli akurat komuś z Waszych bliskich uniknąć zostania ofiarą internetowych przestępców.

Liczymy na komentarze z Waszej strony i propozycje tematów, o których chcielibyście usłyszeć w kolejnych odcinkach!

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *