Przeskocz do treści

Zobacz jakie techniki stosują hakerzy aby ukraść Twoje dane i pieniądze! Szkolenie w Katowicach.


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Mamy przyjemność zaprosić Was na całodzienne szkolenie organizowane przez firmę Sekurak, podczas którego będziecie mogli na żywo zobaczyć jakie techniki są wykorzystywane przez hakerów do kradzieży Waszych danych i pieniędzy oraz jak się przed tym zabezpieczyć. Podczas tego wydarzenia zdobędziecie praktyczną wiedzę, która pozwoli Wam zwiększyć Wasze bezpieczeństwo w sieci!

"Sekurak Awareness Party" odbędzie się w dniu 29 października 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Plac Sławika i Antalla 1).

Jak zapewniają organizatorzy:

Po naszym kursie osoby nietechniczne:

  • będą znały najnowsze zagrożenia i ataki w obszarze bezpieczeństwa IT
  • będą wiedziały jak się przed nimi zabezpieczyć
  • będą się dobrze bawić 🙂
  • otrzymają sekurakowy kalendarz awarenessowy na 2020 rok (12 najciekawszych zagrożeń i metod ochrony przed nimi)
  • otrzymają topową wiedzą przekazaną przez autorów sekuraka – podaną w prosty, barwny i angażujący sposób

Pełną agendę szkolenia możecie znaleźć na stronie Sekurak.pl.

Na szkolenie możecie zapisać się klikając tutaj. Organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę dla czytelników bezpiecznego bloga. Podając kod bezpieczny10 podczas zakupu biletów uzyskacie zniżkę 10% od ceny regularnej. Kod jest ważny do końca sierpnia 2019.

Zachęcamy Was do udziału w tym wydarzeniu. Znamy osoby, które będą prowadziły te warsztaty i wiemy, że wrócicie z nich bogatsi o potężną dawkę wiedzy na temat zagrożeń czyhających na Was w sieci.

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *