Przeskocz do treści

CONFidence 2022 nareszcie na żywo


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Jeżeli tak jak my tęskniliście za konferencjami odbywającymi się na miejscu, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Konferencja CONFidence wraca do Krakowa!

Już 6-7 czerwca 2022 organizatorzy czekają na Was w Muzeum Lotnictwa!

Czego się spodziewać?

Nareszcie będzie okazja, by zasmakować niepodrabialnego klimatu CONFidence - takiej mieszanki technicznych informacji i luźnej atmosfery nie znajdziecie nigdzie indziej. Na CONFidence wystąpią między innymi: Adam Haertle (“Sprzedawcy kitu, czyli irytujące praktyki marketingowe w sektorze bezpieczeństwa”) oraz Ido Naor i Felipe Duarte (“Sockbot in GoLand - Linking APT actors with Ransomware Gangs”). 

Prace nad programem konferencji trwają - zgłoszenia prelegentów są oceniane przez Radę Programową złożoną z cenionych ekspertów branży IT security. Jak zawsze możecie się spodziewać wielu technicznych wykładów omawiających najważniejsze zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa. CONFidence to również doskonała okazja do spotkania i wymiany doświadczeń ze specjalistami security z różnych środowisk. 

Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w CONFidence, organizatorzy przygotowali kod rabatowy -15% na bilety: “bezpieczny-15”. Można z niego skorzystać przy zakupie standardowych wejściówek bez Gift Packów. 

Więcej informacji na stronie konferencji: https://confidence-conference.org  

 

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *