Przeskocz do treści

Bezpieczny podcast: Posłuchaj o tym, w jaki sposób przestępcy próbują okradać klientów banków.


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Zaczynamy kolejny cykl na naszym blogu - od teraz nie tylko będziecie mogli czytać bezpiecznego bloga, ale także słuchać - zapraszamy na podcasty. Bezpieczny podcast, to cykliczna audycja, podczas której Łukasz i Wiktor rozmawiają z zaproszonymi gośćmi o tematach związanych z bezpieczeństwem i prywatnością w sieci. 

Dziś udostępniamy 2 pierwsze odcinki - część 000 (krótki wstęp o nas i tej audycji) i część 001 (wywiad z Mateuszem Nalewajskim).

#000: O czym jest bezpieczny podcast?

W zerowym odcinku opowiadamy w kilku słowach o tym, kim jesteśmy, czym zajmujemy się na co dzień, skąd taki pomysł na podcast oraz jaką formę będzie miała ta audycja.

#001: W jaki sposób przestępcy próbują okradać klientów banków?

Rozmawiamy z Mateuszem Nalewajskim, który odpowiada za bezpieczeństwo w jednym z polskich banków. Mateusz opowiada, z jakimi zagrożeniami zmagają się instytucje finansowe oraz w jaki sposób przestępcy próbują kraść środki klientów. W tym odcinku dzielimy się również zasadami, które warto stosować, aby nie paść ofiarą oszustwa w sieci.

Na chwilę obecną możecie nas znaleźć na Spotify oraz platfomie Anchor. Niebawem będziemy dostępni także na iTunes (Apple Podcasts), Google Podcasts, Overcast, Breaker, Castbox, Pocket Casts, RadioPublic oraz Stitcher.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nowych odcinkach, nie zapomnijcie nas zasubskrybować!

Czekamy na Wasze komentarze!

#polskipodcast

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

1 myśl na “Bezpieczny podcast: Posłuchaj o tym, w jaki sposób przestępcy próbują okradać klientów banków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *