Przeskocz do treści

Cyberbezpieczeństwo w chmurze – webinar z Google Cloud & Securing


Na przeczytanie potrzebujesz
< 1 minutę.

Webinar cyberbezpieczeństwo Google CloudDziś coś trochę bardziej dla osób zajmujących się lub rozważających zajmowanie się cyberbezpieczeństwem, w szczególności, chmurowym. Zapraszamy was na darmowy webinar „Cyberbezpieczeństwo w chmurze. Jak chronić się przed atakami DDoS i zabezpieczyć dane firmowe?”, który odbędzie się 22 listopada w godzinach 10:00 - 11:30. Spotkanie jest organizowane przez FOTC, partnera Google Cloud, we współpracy z dobrze znaną wszystkim bezpiecznikom firmą Securing.

W prywatnym życiu każdy zetknął się ze złośliwymi załącznikami, SMS-ami o niedopłacie do paczki czy o zaległym rachunku za prąd. Te oraz inne ataki mogą wpłynąć na bezpieczeństwo firmowych danych, jeżeli ich ofiarą padnie pracownik firmy. Co zrobić, by temu zapobiec i nie narazić na ataki hakerskie szczególnie wrażliwe dane biznesowe?

Czy wiesz na co zwrócić uwagę przy zabezpieczeniu firmowych aplikacji znajdujących się w chmurze tak, by uniknąć ataków i nie ponieść przy tym niepotrzebnie wysokich rachunków?

Webinar cyberbezpieczeństwo Google Cloud

Podczas webinaru dowiesz się między innymi:

  • Jak często incydenty bezpieczeństwa w chmurze powstają w wyniku błędu ludzkiego?
  • Jak można było zapobiec popularnym potknięciom w chmurze i uratować sytuację?
  • Jakie są najważniejsze funkcje Cloud Armor – usługi tarczy i firewalla z wbudowaną ochroną przed atakami L3 i L4 DDoS? [DEMO]
  • Co nowego Google wprowadził po konferencji Google Cloud Next ‘22 w zakresie bezpieczeństwa w obszarach sieci, budowy aplikacji, a także produktów security przeznaczonych do budowy nowoczesnych SOC'ów?

Zapraszamy do rejestracji! https://fotc.com/pl/webinars/cyberbezpieczenstwo-w-chmurze/

Jest nam niezwykle miło, że dotarłeś aż tutaj! Jeżeli uważasz, że powyższy tekst jest wartościowy, będziemy wdzięczni za udostępnienie go dalej, bo być może dzięki temu trafi do innej osoby, która również potrzebuje go przeczytać.

1 myśl na “Cyberbezpieczeństwo w chmurze – webinar z Google Cloud & Securing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *